Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dvd philips 737

21 Gru 2003 15:03 7129 8
 • Poziom 1  
  jak mozna odczytac tekst w filnie nadranym w formacie divix?
 • Poziom 17  
  w moim dodatku do instrukcji pisze że napisy muszą byc nagrane w formacie *.msi nie wiem co to jest?
 • Poziom 10  
  Mam pytanie odnośnie dvd 737 Philipsa. W jaki sposób można aktualizować kodeki i czy w przypadku oglądania filmów w formacie divx i xvid widoczne są napisy dołączone w plikach txt. Ponadto czy jest godne polecenia.
 • Poziom 11  
  Z tego co wiem to Philips czyta pliki *.srt oraz *.smi. Konwersja z *.txt np. programem "Subtitle Tool"
 • Poziom 13  
  W rzeczy samej ww odtwarzacz odtwarza pliki w formacie divx 3 , 4 , 5 oraz xvid jest możliwość wyświetlania napisów zapisanych na płycie w tym samym katalogu co plik filmowy- ważne , niestety nie rozpoznaje plików twkstowtch z rozszerzeniem .txt trzeba przekonwertować plik txt na .smi lub prościej na .srt np. programem subtitle tool opis konwersji zainteresowani znajdą na "www.cdrinfo.pl" w dziale poświęconym nagrywaniu vcd z napisami. Jeżeli komuś odtwarzacz nie czyta tekstu z ww rozszerzeniami musi to być jedna z pierwszych wersji tego odtwarzacza ,należy wówczas udać się do najbliższej autoryzowanej stacji serwisowej, celem zmiany oprogramowania na nowszą wersję.Nie jest możliwe ładowanie nowych kodeków jeżeli ktoś tak rozpowiada to nie ma pojęcia jak działa player DVD. :roll:
 • Poziom 11  
  Informacja ze strony Philipsa:


  Software upgrade version 4.1.19 Release Notes
  • Subtitle support for DivX®/MPEG-4 playback
  Subtitle with file extension .srt and .smi supported
  Multiple subtitle files supported
  Press SUBTITLE on remote control during playback to toggle between
  subtitle display ON or OFF on your TV screen
  Note: Subtitle file must be selected at the disc menu.
  (highlight the subtitle file and press SUBTITLE on the remote
  control)
  • Support of latest DivX® 5.1 version playback
  • Expansion of small resolution video clips to full screen in same aspect ratio.
  • General improvement on MPEG-4 and DivX® playability.
 • Poziom 10  
  Godny polecenia jest odtwarzacz XORO HSD400plus jest tańszy od Philipsa 737 o 100 zł (kosztuje 699zł) i można aktualizować oprogramowanie www.komsa.pl. Oczywiście czyta divx, avi i ma wbudowany dekoder dźwięku i dużo ciekawych wyjść np. VGA. Mam go od 2 dni a już na ww. stronie jest nowe oprogramowanie ( w moim nie działa zoom w divx ale poprawili to). Polskich znaków nie czyta - może to zmienią.
 • Poziom 11  
  Jeżeli komuś odtwarzacz nie czyta tekstu z ww rozszerzeniami musi to być jedna z pierwszych wersji tego odtwarzacza ,należy wówczas udać się do najbliższej autoryzowanej stacji serwisowej, celem zmiany oprogramowania na nowszą wersję.Nie jest możliwe ładowanie nowych kodeków jeżeli ktoś tak rozpowiada to nie ma pojęcia jak działa player DVD. :roll: [/quote]

  no niestety ale to nieprawda - uaktualnia sie nagrywajac nowa wersje softu na plytke i wladajac plytke do dvd -sam zaktualizuje - wiekszosc odtawrzaczy z divx - juz potrafi czytac polskie znaki jezykowe a oprogramowanie jest calu czas udoskonalane - gdyby trzeba bylo jezdzic do serwisu to nikt by tego nie kupil :) aha czyta to tez xvid i jesli na plytce jest duzo roznych rzeczy nagaranych to pojawia sie menu do wyboru co chcemy ogladac czy sluchac - wiecej na forum www.divx.pl