Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z odczytem /Philips CD 753/

marco28 23 Jan 2008 11:17 1157 3
 • #1
  marco28
  Level 10  
  Witam,
  Mam problem z odtwarzaczem cd Philips cd 753. Podłaczam odtwarzacz wrzucam plytke i leci sobie muzyczka... Po jakims czasie (mniej wiecej 2 utworach) odtwrzacza zaczyna strasznie znieksztalcac muzyke...zaczyna przerywac muzykę aż wkoncu przestawa czytać plytę. Po odczekaniu jakiś 5minut odtwarzacz znowu działa normalnie i ten proces powtarza sie w kułko... Przeczyściłem juz laser i nic to nie pomogło. Wymieniłem też stablizator napiecia i też to nic nie dało. Proszę o pomoc. Jak by była potrzebna próbka dzwięku co się dzieje z nim to mogę nagrać.
 • #2
  dzimi
  Moderator
  Sprawdź na początek czy laser bez problemu przesuwa się na sankach- często winą jest zabrudzone (zakurzone) sanki, przy okazji sprawdź czy stabiliazja napięcia nie grzeje się.
 • #3
  djlj24
  Car audio specialist
  Wymień laser - chodzi już na resztkach emisji. Jakbyś sprawdził czujnikiem to okazałoby się, że w momencie załączenia emisja jest na poziomie 0,18mW a po kilku minutach już tylko 0,1mW. Miałem tak w Technics SL-PS670A na CDM12.1 (pewnie ten sam napęd jest i w Philipsie).
 • #4
  marco28
  Level 10  
  Sanki zaraz sprawdze... a ten stabiizator napiecia sie strasznie grzał i wymienilem go na nowy ale dalej sie grzeje tak jak przed wymiana... a jest bardzo goracy ze nawet nie mozna go dotknac.