Odbiornik jak w temacie chassis E3-A28, zasilacz startuje na chwilę , pojawiają sie napięcia, po czym zanikają, po kilku próbach załączenia włącza się i wtedy wszystko jest dobrze.
Wszystki elki w zasilaczu wymienione, może jakaś protekcja?
Jest to dość stare i trochę zagmatwane Sanyo, ale może miał ktoś podobny przypadek?
Proszę uzupełnić tytuł (p.11 regulaminu) oraz poprawić post - po znakach przestankowych muszą być spacje.
[Mirek Z.]
Wszystki elki w zasilaczu wymienione, może jakaś protekcja?
Jest to dość stare i trochę zagmatwane Sanyo, ale może miał ktoś podobny przypadek?
Proszę uzupełnić tytuł (p.11 regulaminu) oraz poprawić post - po znakach przestankowych muszą być spacje.
[Mirek Z.]