Witam mam pytanie odnośnie czyszczenia matrycy w IBM A31.
Mam kurz na matrycy.
Ktoś by mogł mi powiedziec jak to wyczyscic?
Mam kurz na matrycy.
Ktoś by mogł mi powiedziec jak to wyczyscic?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamModerowany przez TONI_2003:Proszę przeczytać i stosować...
Ogłoszenie: Wklejanie zdjęć.