Telewizor LCD jak w temacie. Po wyłączeniu nie pamięta nastaw głośności, jasności, kontrastu, nasycenia. Nastawy kanałów pamięta. Telewizor na gwarancji. Czy to brak umiejętności zaprogramowania, czy też taka uroda telewizora?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam