logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka Indesit WS 84 TX Nie wypompowuje wody z bębna

Czoper 59 05 Lut 2008 22:17 2984 4
REKLAMA
  • #1 4774361
    Czoper 59
    Poziom 10  
    Posty: 9
    jaka może być przyczyna że pralka nie wypompowuje wody z bębna HELP
  • REKLAMA
  • #2 4774398
    kamiljan1
    Poziom 24  
    Posty: 674
    Pomógł: 38
    Ocena: 49
    Położyć się pod pralkę i sprawdzić czy kręci się pompka bo może zassała np.chusteczkę do nosa lub skarpetkę .Kamil
  • REKLAMA
  • #3 4774424
    Czoper 59
    Poziom 10  
    Posty: 9
    Dzięki zaraz sprawdzę

    Dodano po 8 [minuty]:

    Patrzyłem ale nie wiem czy mam kręcić ręką czy włączyć pralkę. Jak to sprawdzić? jestem laikiem w tych sprawach :cry:
  • REKLAMA
  • #4 4774542
    kruko
    Poziom 14  
    Posty: 34
    Pomógł: 10
    Ocena: 17
    Witam. Posłuchaj czy przy włączonym programie wypompowywania wody słychać pracującą pompkę, bo jeśli pompka pracuje to może być zapchany filtr przy tej pompce.
  • #5 4774558
    Czoper 59
    Poziom 10  
    Posty: 9
    Byłem w pracy a żona twierdzi że nic nie słyszała

    Dodano po 18 [minuty]:

    Dzięki za poradę.
    Sprawdziłem i się wszystko zgadza.
    Wirnik pompki się zblokował kapselkiem od piwa puszkowego.
    Teraz jest chyba już wszystko dobrze.
    Zaraz włączę praleczkę i sprawdzę na żywca czy chodzi. :D

    Dodano po 55 [sekundy]:

    Sprawdziłem i jest już OK.
    Dzięki za pomoc
REKLAMA