logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak ograniczyć pasmo internetowe dla drugiego komputera przez udostępnianie sieci?

rafcio363 11 Lut 2008 00:06 1310 1
REKLAMA
  • #1 4792522
    rafcio363
    Poziom 30  
    Posty: 2247
    Pomógł: 94
    Ocena: 265
    Mam internet z netii do mojego kompa przez modem usb.
    Od mojego kompa przez sieciówke udostepniam go siostrze do pokoju obok za pomocą kabla skrosowanego.

    W jaki sposób ograniczyć PROGRAMOWO temu 2 kompowi pasmo.
    Tak żeby przy sciąganiu lub otwieraniu obrazkow na moim kompie zostawała połowa pasma do wykorzystania.
    Bo mnie denerwuje gdy gram w coś i zaczyna mi ping skakać i mnie laguje.

    Próbowałem Bandwidth Controller Enterprise, ale ten program wogóle niedziała.Ustawiłem wszystko i bez efektu.
    Próbowałem też CCPRoxy ale ten program to jakiś chaos.

    Ma ktoś jakaś sugestie.

    Zapewne router z QoS ale chce miec szybka możliwość zmiany ip z mojego kompa tak wiec nie chce sie bawić w zewn urządzenia,tylko typowo z poziomu softu.
  • REKLAMA
  • #2 4792804
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 19691
    Pomógł: 2333
    Ocena: 845
    Zerknij na programy:
    - CFOS
    - Bandwidth Manager
REKLAMA