Mam internet z netii do mojego kompa przez modem usb.
Od mojego kompa przez sieciówke udostepniam go siostrze do pokoju obok za pomocą kabla skrosowanego.
W jaki sposób ograniczyć PROGRAMOWO temu 2 kompowi pasmo.
Tak żeby przy sciąganiu lub otwieraniu obrazkow na moim kompie zostawała połowa pasma do wykorzystania.
Bo mnie denerwuje gdy gram w coś i zaczyna mi ping skakać i mnie laguje.
Próbowałem Bandwidth Controller Enterprise, ale ten program wogóle niedziała.Ustawiłem wszystko i bez efektu.
Próbowałem też CCPRoxy ale ten program to jakiś chaos.
Ma ktoś jakaś sugestie.
Zapewne router z QoS ale chce miec szybka możliwość zmiany ip z mojego kompa tak wiec nie chce sie bawić w zewn urządzenia,tylko typowo z poziomu softu.
Od mojego kompa przez sieciówke udostepniam go siostrze do pokoju obok za pomocą kabla skrosowanego.
W jaki sposób ograniczyć PROGRAMOWO temu 2 kompowi pasmo.
Tak żeby przy sciąganiu lub otwieraniu obrazkow na moim kompie zostawała połowa pasma do wykorzystania.
Bo mnie denerwuje gdy gram w coś i zaczyna mi ping skakać i mnie laguje.
Próbowałem Bandwidth Controller Enterprise, ale ten program wogóle niedziała.Ustawiłem wszystko i bez efektu.
Próbowałem też CCPRoxy ale ten program to jakiś chaos.
Ma ktoś jakaś sugestie.
Zapewne router z QoS ale chce miec szybka możliwość zmiany ip z mojego kompa tak wiec nie chce sie bawić w zewn urządzenia,tylko typowo z poziomu softu.