Witajcie
Jak w temacie , LG 3G z blokada do zdjecia , podlaczam pod setoola , wszytsko ladnie idzie , pokazuje na koncu DONE ....... a simlock siedzi nadal . Natomiast kombinacja cyfr do wbicia w klawiature ktora wyskakuje podczas unlocka , niestety nie daje sie wklepac.Jak ja to moge ruszyc Panowie?
Pozdrawiam i dziekuje
Jak w temacie , LG 3G z blokada do zdjecia , podlaczam pod setoola , wszytsko ladnie idzie , pokazuje na koncu DONE ....... a simlock siedzi nadal . Natomiast kombinacja cyfr do wbicia w klawiature ktora wyskakuje podczas unlocka , niestety nie daje sie wklepac.Jak ja to moge ruszyc Panowie?
Pozdrawiam i dziekuje