Znajomy wział blueconnecta z modemem huawei E220. Na xp wszystko sie ladnie instaluje, bez zadnego problemu chodzi. Przesiadajac sie na viste, po uprzednim upgradzie firmwaru modemu na nowszy (procedura opisana w instrukcji do sciagniecia ze strony ery) cos zawsze jest nie tak. Pierwszy objaw jest taki ze urzadzenie jest wykrywane jako podlaczone i zaraz znika, i tak w kolko. A jak na chwile dluzej sie uda i da rade zainstalowac sterowniki i program dostepowy, to z kolei po uruchomieniu tego programu nie wykrywa modemu - wyskakuje komunikat o niedostepnosci urzadzenia. Ma ktos jakis pomysl, reinstalacja systemu na xp nie wchodzi w tej chwili w gre, moze mial podobny problem ? Czy Vista i jej rzekome problemy z obsluga urzadzen USB moze byc przyczyna ?
Pozdrawiam
Pozdrawiam