Witam serdecznie!!!
dostałem COMSATA POLONIA FTA 16 MD z głowicą F7VZ0194 wersja sprzętu: 07.00 on 20/10/2003
wersja oprogramowania: 03.05 on 20/10/2003
kupiony koniec 2003 roku nic nie było zmieniane żadne oprogramowanie nie wgrywane tylko oryginalne.
Mam pytanko
co można edukacyjne z nim zrobić
w COMSACIE jest RS a u mnie w kompie USB?
Jestem całkiem początkującym.
Z gry wielkie dzięki.
dostałem COMSATA POLONIA FTA 16 MD z głowicą F7VZ0194 wersja sprzętu: 07.00 on 20/10/2003
wersja oprogramowania: 03.05 on 20/10/2003
kupiony koniec 2003 roku nic nie było zmieniane żadne oprogramowanie nie wgrywane tylko oryginalne.
Mam pytanko
co można edukacyjne z nim zrobić
w COMSACIE jest RS a u mnie w kompie USB?
Jestem całkiem początkującym.
Z gry wielkie dzięki.