Witam
Mam nagrywarke Samsung DVD-VR300E jest zepsuta... mianowicie nie czyta mi zadnych filmów niemoge nagrywac na CD czyta mi tylko kasety VHS, Zdjecia i Muzyka na plytach CD na plytach DVD nic. Byłem w Serwisie powiedzieli mi ze mam zepsuty "Czytnik Optyczny- Loader" i powiedzieli ze nie mają takiej czesci i nie wiedzą skond ja wziasc :/ jak by ktos wiedzial jak temu zaradzic to prosze o napisanie posta lub na PW
Mam nagrywarke Samsung DVD-VR300E jest zepsuta... mianowicie nie czyta mi zadnych filmów niemoge nagrywac na CD czyta mi tylko kasety VHS, Zdjecia i Muzyka na plytach CD na plytach DVD nic. Byłem w Serwisie powiedzieli mi ze mam zepsuty "Czytnik Optyczny- Loader" i powiedzieli ze nie mają takiej czesci i nie wiedzą skond ja wziasc :/ jak by ktos wiedzial jak temu zaradzic to prosze o napisanie posta lub na PW
Moderowany przez oldboy:Przeniesiono z działu VCR VCP DVD DVIX