logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

SE w710i - biały ekran po włączeniu, jak wgrać nowy soft?

Mucio28 25 Lut 2008 23:27 1119 9
REKLAMA
  • #1 4846286
    Mucio28
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam wszystki chcialem was zapytac co zrobic z tego typu telefonem poniewaz po wlaczeniu wyswietla sie tylko bialy wyswietlacz i nic wiecej sie nie dzieje niech ktos mi powie co sie stalo i jak to naprawic podejzewam ze padl soft i niewiem jakim programem go wgrac spowrotem prosze o pomoc :)
  • REKLAMA
  • #2 4846347
    archi3
    Poziom 31  
    Posty: 2019
    Pomógł: 126
    Ocena: 101
    np setoolem cruiserem furiusem... bez boxow nie zdzialasz za wiele
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #4 4847432
    Fyszo
    Poziom 37  
    Posty: 3987
    Pomógł: 223
    Ocena: 115
    Taśma też mogła paść.
  • #5 4848007
    ziko77
    Poziom 23  
    Posty: 809
    Pomógł: 58
    Ocena: 7
    jesli telefon normalnie pracuje, sprawdz tasme, jednak jesli nie, najpierw przeflashuj i zobacz co wtedy, najczarniejszy scenariusz to wywalony gdfs, a jesli do tego cid 52 to juz sie robi problem...

    pozdr.
  • #6 4848301
    fingusio
    Warunkowo odblokowany
    Posty: 2264
    Pomógł: 196
    Ocena: 22
    lub erom wysypal sie.

    więc Recovery + fullflash.
  • REKLAMA
  • #7 4933010
    Stan-1
    Poziom 12  
    Posty: 13
    darmowy sposob: xs++, setool lite
  • #8 4934330
    PITER.99
    Poziom 24  
    Posty: 656
    Pomógł: 60
    Ocena: 15
    Stawiam na tasme to bsrdzo czeste w tym modelu.
  • #9 4934339
    dziekanone
    Poziom 29  
    Posty: 1310
    Pomógł: 98
    Ocena: 15
    Po co odkopujecie stare posty?
  • #10 4975373
    Mucio28
    Poziom 2  
    Posty: 2
    tasma jest w pozadku mysle ze to wina softu tak jak by sie wysypal

Podsumowanie tematu

✨ Telefon SE w710i po włączeniu wyświetla tylko biały ekran, co może wskazywać na uszkodzenie oprogramowania (softu) lub problem sprzętowy, np. uszkodzoną taśmę. Zaleca się najpierw próbę przeflashowania urządzenia, gdyż uszkodzony soft, wywalony GDFS lub uszkodzony EROM mogą powodować taki objaw. Do wgrania nowego oprogramowania można użyć narzędzi takich jak Setool, Cruiser, Furius, XS++ lub Setool Lite, jednak często wymagane są boxy serwisowe. W przypadku problemów z CID 52 sytuacja jest bardziej skomplikowana. Jeśli taśma jest sprawna, to najprawdopodobniej problem leży w oprogramowaniu i konieczne jest wykonanie pełnego flasha lub recovery.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA