Witam wszystki chcialem was zapytac co zrobic z tego typu telefonem poniewaz po wlaczeniu wyswietla sie tylko bialy wyswietlacz i nic wiecej sie nie dzieje niech ktos mi powie co sie stalo i jak to naprawic podejzewam ze padl soft i niewiem jakim programem go wgrac spowrotem prosze o pomoc