Witam, mam taki problem, że kiedy włączę radyjko to zaczyna one świrować na wyświetlaczu robi się bałagan, gasną symbole świeci co innego poprostu robi się tak że nie można nic odczytać, otwarłem panel i zauważyłem że było coś tam robione z diodami które podświetlaja wyświetlacz ale jak włącze to one świecą cały czas reszta jest na filmiku który dołanczam, (dodam ze ta ryska na ścieżce nic nie robi przemierzyłem i ma przejście) Dodam że jak włączam płytkę mp3 to jeśli się nic nie naciska to wyświetlacz zachowuje się normalnie pokazują się tytuły i wogóle jest ok a jak radio to zaczynają się pokazywac krzaczki, z góry dzięki za pomoc. POZDRAWIAM
Link do filmiku
http://www.speedyshare.com/436161717.html
Link do filmiku
http://www.speedyshare.com/436161717.html