Witam,
trafialy mi sie juz ciekawe przypadki, ale takiego jeszcze nie mialem.
Dostalem do wgrania jezyka pl nokie n70, kablem fbus nie chciala isc ani mtboxem ani jafem, ani hwk. kablem usb sie przeflashowala, ale od tej pory nie wlacza sie ani nie ma mozliwosci flahsowania jej.
tel, przy probie zalaczenia ma pobor pradu ok. 160mA i na tym sie konczy. telefonik nie byl zalany, 70% plyty jest klejona.
w czym tkwi problem?
bede wdzieczny za podpowiedz.
pozdr.
lukasz
trafialy mi sie juz ciekawe przypadki, ale takiego jeszcze nie mialem.
Dostalem do wgrania jezyka pl nokie n70, kablem fbus nie chciala isc ani mtboxem ani jafem, ani hwk. kablem usb sie przeflashowala, ale od tej pory nie wlacza sie ani nie ma mozliwosci flahsowania jej.
tel, przy probie zalaczenia ma pobor pradu ok. 160mA i na tym sie konczy. telefonik nie byl zalany, 70% plyty jest klejona.
w czym tkwi problem?
bede wdzieczny za podpowiedz.
pozdr.
lukasz