Witam
Na rysyunku przedstawiony jest maly projekt zasilacza...
Z 15V otrzymuje 12V 5V i 3,3V. Pytanie dotyczy czy mozna w tak prymitywny sposób rozwiazac zabezpieczenie nadnapięciowe.. tzn
stosują diody zenera i bezpieczniki na kazdej linii???
Widzialem juz rozwiazania z tyrystorem, ale nie wiem czy jest to konieczne.
Dzieki za pomoc...
Na rysyunku przedstawiony jest maly projekt zasilacza...
Z 15V otrzymuje 12V 5V i 3,3V. Pytanie dotyczy czy mozna w tak prymitywny sposób rozwiazac zabezpieczenie nadnapięciowe.. tzn
stosują diody zenera i bezpieczniki na kazdej linii???
Widzialem juz rozwiazania z tyrystorem, ale nie wiem czy jest to konieczne.
Dzieki za pomoc...