Chcę kupić wzmacniacz do głośników Jamo S708 (300watt). Proszę o pomoc w wyborze firmy wzmacniacza i modelu. Mnie osobiście zainteresował wzmacniacz Technics SU-V670, chociaż sprzedawca w sklepie odradzał mi sprzęt tej firmy.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam