Mam forda mondeo 1.8 z 1994 roku problem polega na tym czy mogę na stale wyłączyć w nim imobilaizer wcześniej dokuczał mi za każdym razem musze przed odpaleniem włączyć pilotem z imobilajzera w tej chwili sie mi rozpadł całkiem autko stare inne modele mondeo miały imo juz w kluczyku jeśli jest jakaś metoda żeby go odpiąć proszę napisać czy musze jechać do serwisu