Piktogramy przy przyciskach pozwalają rozszyfrować ich funkcje, i tak:
- „E”, przcisk programu energooszczędnego – wciśnięcie umożliwia pranie tkanin na pr. 2 w temp. 60 st., zapewnia dłuższy czas prania niż na pr. 3 i niższa temp. niż na pr. 2;
- „miednica ze strzałką w górę”, przycisk progr. wysoki poziom wody, wciśnięcie podwyższa do II poziomu hydrostatu na płukaniach (dla alergików);
- „miednica ze strzałką w dół”, przycisk kontynuacji płukania, wciśnięcie powoduje na automatyczne przejście na odpompowanie wodu i odwirowanie po zakończeniu programu specjalnego lub programu wełna (w przypadku tych programów, bez wciśniętego przycisku, pranie pozostaje w wodzie);
- „miednica (bez strzałek)”, przycisk programu moczenie, wciśnięcie powoduje długotrwałe moczenie prania przy wysokim poziomie wody i temp. 40 st. Po zakończeni, pranie pozostaje w wodzie, aby nastąpiło odpompowanie należy zwolnić przycisk i wcisnąć ten z „Miednica i strzałką w dół”
Współczuję 85 letniej Pani obsługującej tą pralkę, jednak co PS 663, to PS.