logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jakie boxy proponujecie? Nokia, SE, motorolla, samsung inne.

prozaik 26 Mar 2008 14:27 1496 8
REKLAMA
  • #1 4956340
    prozaik
    Poziom 10  
    Posty: 26
    Ocena: 2
    Prowadzę sprzedaż telefonów komórkowych już od jakiegoś czasu.
    Od niedawna postanowiłem kupić boxy i naprawiać sofrowo telefony.
    Przeznaczę na to kilka tysięcy zł. Na rynku mamy kilka różnych sprzętów
    do tego. Sam nie dam rady wybrać. Co zaproponujecie do robienia
    (soft i simlock) z Nokii, sonyericssona, motorola, samsung i inne.
  • REKLAMA
  • #2 4956349
    poochone
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6739
    Pomógł: 570
    Ocena: 164
    Temat wielokrotnie walkowany na forum trzeba tylko poszukac
  • #3 4956409
    prozaik
    Poziom 10  
    Posty: 26
    Ocena: 2
    tak, ale co chwila wchodzi coś nowszego. Na chwilę obecną i coś aktualnego. Wiem mogę sobie kupić tornado i też coś z tym zrobię, ale nie w tym rzecz.
  • REKLAMA
  • #4 4956441
    GSMUnlock
    Poziom 26  
    Posty: 435
    Pomógł: 145
    Ocena: 63
    Człowieku, zobacz na 1. stronie "Telefony Komórkowe GSM" masz conajmniej dwa tematy o sprzęcie jaki kupić bądź opinie o jakimś do konkretnej (konkretnych) marek / modeli, wiec nie rozumiem po co zakładasz temat. Wszystko masz napisane i naprawde dostępne w zasięgu ręki. Naprawde, troszkę chęci i masz wszystko, jak na dłoni. Nie czekaj, aż ktoś Ci to wyłoży na talerzu, tylko wykaż nieco wlasnej inicjatywy...
  • #5 4956538
    prozaik
    Poziom 10  
    Posty: 26
    Ocena: 2
    Widzę, że łatwiej Wam jest napisać obszerne cztery linijki o moim "lenistwie",a niżeli :
    nokia to - DK BB5 BOX
    SE - MT BOX
    Samsung - Ns Pro itd.
    Bo takich używacie i jesteście zadowoleni.
    A może łatwiej będzie Wam zgłosić do moderatora o zlikwidowanie postu?
  • REKLAMA
  • #6 4956562
    Wasz3k
    Poziom 25  
    Posty: 671
    Pomógł: 60
    Ocena: 8
    Nokia - MT-BOX + mt pro
    SE - SE Tool
    Samsung - NsPro
    Motka - SmartCLip
    do tego UFSx dlaczego co jeszcze? Szukaj takich tematów bylo masowo na elce.
  • #7 4956627
    poochone
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6739
    Pomógł: 570
    Ocena: 164
    Bo jezeli niechce ci sie poszukac skoro bylo juz nie jedno krotnie o tym napisane. No ale coz prosze
    dla Noki - MT-BOX + mt box lite lub Advance (tylko do BB5)
    do SE - SE Tool lub cruiser
    do Samsungow - NsPro lub UST pro
    Motka - SmartCLip lub MSS
  • REKLAMA
  • #8 4957028
    arem
    Poziom 39  
    Posty: 4615
    Pomógł: 404
    Ocena: 278
    niekoniecznie tak jak piszesz.
    jak widze to sie troche orientujesz w sprzecie , ale tak jak radzą koledzy, poczytaj najpierw.

    Najlepiej to mieć wszystko , bo nie ma idealnego urządzenia do jakiejś marki telefonów.
  • #9 4960363
    prozaik
    Poziom 10  
    Posty: 26
    Ocena: 2
    Ok. Dzięki. Już jak dwie kolejne osoby piszą o podobnym sprzęcie to będę się skłaniał do niego.

Podsumowanie tematu

✨ W dyskusji poruszono temat wyboru boxów do naprawy oprogramowania i zdejmowania simlocka z telefonów różnych marek, takich jak Nokia, Sony Ericsson, Motorola i Samsung. Użytkownicy polecają konkretne urządzenia dedykowane do poszczególnych marek: dla Nokii rekomendowany jest MT-BOX wraz z wersjami Lite lub Advance (szczególnie do modeli BB5), dla Sony Ericssona SE Tool lub Cruiser, dla Samsunga NsPro lub UST Pro, a dla Motoroli SmartCLip lub MSS. Wskazano również na popularność urządzenia UFSx jako uniwersalnego narzędzia. Podkreślono, że nie istnieje jedno idealne urządzenie do wszystkich marek, dlatego warto posiadać kilka boxów. Dyskusja zawierała także sugestie, aby przed zakupem zapoznać się z istniejącymi na forum tematami i opiniami na temat sprzętu, gdyż rynek szybko się zmienia i pojawiają się nowe wersje urządzeń.
REKLAMA