Tak jak w temacie. Dla elektronika amatora. Trochę rozebranych telewizorów, wzmacniaczy, części elektronicznych np trafopowielacze, procesory transformatoryitp (jest nawet cały sprawny 29" Sony z padniętym kineskopem). Warunki mam dwa: odbiór osobisty oraz "wszystko albo nic" czyli nie ma grymaszenia, chętny zabiera wszystko. Mój tel. 607-979-376 Kędzierzyn-Koźle
---
Jeżeli ktoś się szybko zdecyduje to pomogę to wszystko przewieźć, oczywiście nie na drugi koniec Polski.
Scalono.
Nie pisz posta pod postem
20:53 28.03.2008
[_P_]
---
Jeżeli ktoś się szybko zdecyduje to pomogę to wszystko przewieźć, oczywiście nie na drugi koniec Polski.
Scalono.
Nie pisz posta pod postem
20:53 28.03.2008
[_P_]