logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć wzmacniacz COAXIAL/OPTICAL do urządzenia z wyjściem HDMI?

kukiz84 28 Mar 2008 13:59 1622 3
REKLAMA
  • #1 4964903
    kukiz84
    Poziom 13  
    Posty: 140
    Ocena: 15
    Witam

    Mam takie pytanie.

    Czy jest możliwość podłączenia wzmacniacza poprzez wejście COAXIAL lub OPTICAL do sprzętu, który posiada jedynie wyjście HDMI. Potrzeba do tego jakiegoś splitera, istnieje wogule taka możliwość.

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 4965060
    daniello-demon
    Poziom 11  
    Posty: 23
    Pomógł: 2
    >
    radze ci niekombinwac bo mozesz spalic telewizor nie radze<




    W jakim języku Kolega pisze?
    Wydaje mi się,że już kiedyś zwracałem się do kolegi z prośbą o poprawną pisownię?
    Proszę zabierać głos w dyskusji tylko wtedy, gdy Kolega ma coś konkretnego do powiedzenia.
    Zdanie rozpoczynamy z wielkiej litery, nieprawdaż?
    To było ostatnie ostrzeżenie.
    Kolejne nie ortograficzne i nie gramatyczne posty, jak również nie wnoszące do problemu zawartego w temacie nic sensownego będą lądowały w koszu.
    (dj-MatyAS)
  • REKLAMA
  • #3 4965767
    kukiz84
    Poziom 13  
    Posty: 140
    Ocena: 15
    Ale mi nie chodzi o telewizor, hmmm moze zle wyjasnilem. Wiec chodzi mi o to ze z hdmi chcialbym wyciagnac sam dzwiek i i podpiac go do wejscia optycznego czy coaxial we wzmacniaczu czy tak da sie zrobic?

    pozdrawiam
  • #4 4965802
    mobor
    Poziom 23  
    Posty: 637
    Pomógł: 17
    Ocena: 27
    zapomnij
REKLAMA