Witam
Mam takie pytanie.
Czy jest możliwość podłączenia wzmacniacza poprzez wejście COAXIAL lub OPTICAL do sprzętu, który posiada jedynie wyjście HDMI. Potrzeba do tego jakiegoś splitera, istnieje wogule taka możliwość.
Pozdrawiam
Mam takie pytanie.
Czy jest możliwość podłączenia wzmacniacza poprzez wejście COAXIAL lub OPTICAL do sprzętu, który posiada jedynie wyjście HDMI. Potrzeba do tego jakiegoś splitera, istnieje wogule taka możliwość.
Pozdrawiam