Czy jest możliwe odblokowanie karty SIM (POP IDEA) po błędnym wpisaniu kodu PIN i kodu PUK (wielokrotnie)? Na telefonie pisze "karta SIM odrzucona"
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamsxa napisał:Wystarczy wpiasc
**05*PUK*nowyPIN*nowyPIN#
i karta odblokowana
umnie zadzialalo
Cadet22 napisał:Witam!
Mam pewien problem.Kupiłem w salonie ery telefon na karte,ale zawarłem z nimi umowe.Brat zablokował mi karte a wieć nie mogłem jej doładowywać.Teraz przyszło do mnie pismo że mam 1 mieśiąc aby załadować kartę.Ja nie mogę tego zrobić ponieważ mam zablokowaną karte.Jak mogę ją odblokować nie mając ani pinu ani puku.Z góry dziękuje