czesc mam problem z praka nie wiem co jej dolega .pierze do pewnego miejsca i staje rusze programatorem pierze dalej ja podejrzewam ze to programator ,a co koledzy uwarzaja i mialbym prosbe jak samemu wymienic i ile kosztuje dziekuje z gory.czekam na odpowiedz moj adres email endriuxp1(_at_)wp.pl
Regulamin: https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php
Proszę użyć "zmień" i poprawić post. Tytuł musi odpowiadać wymogom p.11 regulaminu, pisownia być zgodna z zasadami p.15 regulaminu) oraz bez błędów(p.10.9 regulaminu).
W przeciwnym wypadku usunę temat do Kosza. [Mirek Z.]
Regulamin: https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php
Proszę użyć "zmień" i poprawić post. Tytuł musi odpowiadać wymogom p.11 regulaminu, pisownia być zgodna z zasadami p.15 regulaminu) oraz bez błędów(p.10.9 regulaminu).
W przeciwnym wypadku usunę temat do Kosza. [Mirek Z.]