Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Simlock Samsung e250v problem

12 Kwi 2008 13:47 2787 14
  • Poziom 24  
    Witam!
    mam problem z simlokiem z e250v mam hwk ale jak klikam unlock to wychodzi erorr a jak unlock e2p to nic sie nie dzieje.próbowałem kilka razy bez bateri i z baterią i nic. darmowe programy z tego co wiem to piszą ze niby wszystko ok ale simlock dalej jest. ma ktoś jakiś sprawdzony program do takiego modelu?lub jakąś solucje na smoka?

Proszę poprawić temat - regulamin - komismaja
  • Poziom 14  
    Pierwsza sprawa to upewnij sie czy to faktycznie jest e250 czy moze E250D bo pojawily sie nowe plyty. e250 ma zielona plyte glowna a e250d niebieska. Jesli bedzie to zielona plyta sprobuj przefleszowac telefon na soft inny niz ten z vodafone i wtedy sciagnij locka. Telefon bez baterii na kablu tylko klikasz unlock pod HWK. Jesli jest to plyta niebieska co mozesz sprawdzic zaraz w okolicach zlacza sim to nie wiem czy HWK to obsluguje. Ja mam ns-pro do tego i idzie bez problemu.
  • Poziom 24  
    nikt nie pomoże??:(

Dodano po 2 [minuty]:

płyta jest zielona?a mozesz mi napisać jak ma go przefleshować? tzn. z jaką nazwa pobrać plik i co gdzie wsadzić?bo kiedyś już miałem e250v chciałem wrzucić flasha z e250 i w połowie procesu wyszedł błąd i tel. padł.
  • Poziom 31  
    Flashuj jeszcze raz na soft e250, zaznacz format nand. (Bez baterii)
    I potem unlock zostaje + reset.
  • Poziom 24  
    a jak sie nazywa plik z najnowszą paczka? bo na supprocie toranda jest folder e2p full flash i jest jakiś flash do e250 i normalnie też jest folder e250 i są flashe.to który pobrać ze zwykłego czy z e2p full?
  • Poziom 14  
    Oznaczenie flasha z polakiem to CBFK2. FLASH MCU + TFS z opcja format NAND. Nie da sie uwalic jesli sprawny mechanicznie... Walcz! :)
  • Poziom 24  
    i co teraz mam zrobić?jak go ratować?

Dodano po 28 [minuty]:

nikt mi teraz nie pomoże?:(
  • Poziom 17  
    zmniejsz prędkość bo masz źle wgrany soft
  • Poziom 24  
    zmieniłem nic nie pomaga dalej to samo.
  • Poziom 24  
    tfs sie wgrał ale mcu za nic nie idzie.kto pomoże?
  • Poziom 14  
    Lepiej zeby MCU sie wgral a nie TFS. Jak dla mnie to cos jest nie tak z tym plikiem MCU bo CRC nie moze przeliczyc. Sciagnij jeszcze raz softa, jakiegokolwiek i sprobuj dorzucic. Predkosc moze byc najwyzsza bo e250 obsluguje taka predkosc.
  • Poziom 24  
    ściągłem z 10 róznych flashy i na wszystkich taki sam komunikat.
  • Poziom 14  
    Kable sprawdzone? Przefleszujesz na tym samym kablu inny tel tym samym flashem?
  • Poziom 31  
    I flashuj CBFK2 soft srawdzony.