Witam!!!
Kupiłem takie radio bez kostki z tyłu do podłączenia do instalacji..
Problem w tym że nie mogę kupić takiej oryginalnej kostki i muszę przewody przylutować bezpośrednio do pinów w gnieździe radia.
Bardzo proszę jak ktoś ma takie radio albo opis to prosze o porade.
Są dwa rzędy pinów górne 2x5 i dolne10 .
Chodzi mi o zasilanie + - i wyjście na głosniki.
Pozdrawiam !!!
Kupiłem takie radio bez kostki z tyłu do podłączenia do instalacji..
Problem w tym że nie mogę kupić takiej oryginalnej kostki i muszę przewody przylutować bezpośrednio do pinów w gnieździe radia.
Bardzo proszę jak ktoś ma takie radio albo opis to prosze o porade.
Są dwa rzędy pinów górne 2x5 i dolne10 .
Chodzi mi o zasilanie + - i wyjście na głosniki.
Pozdrawiam !!!