logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Whirlpool AWM 6061 – błąd F05, czy wymienić czujnik NTC czy grzałkę?

houruk 17 Kwi 2008 12:35 3002 3
REKLAMA
  • #1 5040061
    houruk
    Poziom 19  
    Posty: 285
    Pomógł: 17
    Ocena: 45
    Na wyświetlaczu pojawia się błąd F05, według serwisówki to błąd czujnika NTC. Czy do wymiany jest grzałka czy ten czujnik?
  • REKLAMA
  • #2 5040075
    mrhari
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 7971
    Pomógł: 834
    Ocena: 3234
    Whirpool twierdzi ze to zwarty lub przerwa w obwodzie NTC. Mozesz jeszcze zmierzyc grzalke, powinna miec ok 25 om i nie miec uplywu do masy.
  • REKLAMA
  • #3 5040128
    houruk
    Poziom 19  
    Posty: 285
    Pomógł: 17
    Ocena: 45
    a co to jest za czujnik NTC? I jaki jest orientacujny koszt tego czujnika lub grzałki. Sorrki za pytanie ale z agd jestem troche zielony.
  • #4 5040226
    marqs-60
    Poziom 20  
    Posty: 312
    Pomógł: 28
    Ocena: 136
    Witam.NTC jest przy grzałce jego wartość to w temp. +20stopni ok.14-15kom.
REKLAMA