#1 5040061 17 Kwi 2008 12:35 houruk houruk Poziom 19 Posty: 285 Pomógł: 17 Ocena: 45 Autor tematu Post #1 5040061 17 Kwi 2008 12:35 Na wyświetlaczu pojawia się błąd F05, według serwisówki to błąd czujnika NTC. Czy do wymiany jest grzałka czy ten czujnik?
#2 5040075 17 Kwi 2008 12:40 mrhari mrhari VIP Zasłużony dla elektroda Posty: 7971 Pomógł: 834 Ocena: 3234 Pomocny post? (0) Post #2 5040075 17 Kwi 2008 12:40 Whirpool twierdzi ze to zwarty lub przerwa w obwodzie NTC. Mozesz jeszcze zmierzyc grzalke, powinna miec ok 25 om i nie miec uplywu do masy. The rotation of the Earth really makes my day. Możesz się ze mną nie zgadzać. Nie zawsze trzeba mieć rację.
#3 5040128 17 Kwi 2008 12:56 houruk houruk Poziom 19 Posty: 285 Pomógł: 17 Ocena: 45 Autor tematu Pomocny post? (+2) Post #3 5040128 17 Kwi 2008 12:56 a co to jest za czujnik NTC? I jaki jest orientacujny koszt tego czujnika lub grzałki. Sorrki za pytanie ale z agd jestem troche zielony.
#4 5040226 17 Kwi 2008 13:25 marqs-60 marqs-60 Poziom 20 Posty: 312 Pomógł: 28 Ocena: 136 Pomocny post? (+1) Post #4 5040226 17 Kwi 2008 13:25 Witam.NTC jest przy grzałce jego wartość to w temp. +20stopni ok.14-15kom.