WITAM !W którym miejscu w audi a4 1996 sedan benzyna 1.8 znajduje się silniczek klapy regulacji temperatury. Mój problem polega na tym że raz wieje tylko zimne powietrze i można sobie ustawiać temperaturę na panelu jak się chce a za innym razem tylko gorące i też regulacje nic nie daje raz na jakiś czas sie przestawi ale bardzo rzadko. Do tego zdarza sie mruganie panela! Reszta jest ok >! klima sprawdzona nabita jest ok. Na kompie pokazało mi błąd właśnie tego silniczka że albo jest zawieszony albo niema napięcia .!!?????