logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Audi A4 1996 1.8 - lokalizacja silniczka klapy regulacji temperatury

mastercard4 17 Kwi 2008 20:15 23921 21
REKLAMA
  • #1 5041762
    mastercard4
    Poziom 10  
    Posty: 11
    Ocena: 4
    WITAM !W którym miejscu w audi a4 1996 sedan benzyna 1.8 znajduje się silniczek klapy regulacji temperatury. Mój problem polega na tym że raz wieje tylko zimne powietrze i można sobie ustawiać temperaturę na panelu jak się chce a za innym razem tylko gorące i też regulacje nic nie daje raz na jakiś czas sie przestawi ale bardzo rzadko. Do tego zdarza sie mruganie panela! Reszta jest ok >! klima sprawdzona nabita jest ok. Na kompie pokazało mi błąd właśnie tego silniczka że albo jest zawieszony albo niema napięcia .!!?????
  • REKLAMA
  • #2 5042290
    ptaszek1975
    Poziom 30  
    Posty: 1281
    Pomógł: 121
    Ocena: 444
    Silniczek jest pod deską rozdzielczą pod schowkiem nad nogami pasażera o ile nie jest to anglik.
  • #3 5042662
    mastercard4
    Poziom 10  
    Posty: 11
    Ocena: 4
    Schowek zdemontowałem i po lewej na dole mam 2 silniczki jeden bliżej panela od klimy drugi trochę dalej ten bliżej reaguje na zmiany kierunku nadmuchu i jest ok a ten następny nie reaguje wcale , zaznaczyłem sobie punkt w którym sie zatrzymał , czyli na gorącym powietrzu i zobaczymy jak się coś odwiesi i zacznie dmuchać zimnym czy sie ruszył bo nie mam pewności czy to jest on a na górze nad nogami pasażera jest cos w kolorze czerwonym ale nie wiem czy to silniczek bo jeszcze tego nie demontowałem ale cięgien nie widać wydaje się że to opornica wentylatora dmuchawy i nic więcej tam nie widać. Czy mógłbyś coś więcej napisać ? Z góry dzięki!
  • #4 5043406
    szogun0
    Specjalista grupy V.A.G.
    Posty: 1556
    Pomógł: 135
    Ocena: 545
    Ten w głębi z niebieską wtyczką jest o ile dobrze pamiętam od klapy regulacji temp.
  • REKLAMA
  • #5 5051943
    mastercard4
    Poziom 10  
    Posty: 11
    Ocena: 4
    Dzisiaj się okazało! Miałem zawieche na grzanie tylko na gorąco, na panelu ustawiłem więc LO i tak cały dzień z tym ustawieniem jeździłem. W pewnym momencie zaczęło wiać zimne i okazuje sie że silniczek sie całkiem przestawił więc już wiem który. Pozostają tylko teraz takie kwestie jak mechaniczne uszkodzenie klapy lub coś ją blokuje w co wątpię, uszkodzenie silniczka raczej też odpada stawiam na panel technicznie raczej sprawny bo rozebrałem i sprawdziłem myślę że wgranie pamięci pomoże we wtorek się okaże
  • #6 5052575
    szogun0
    Specjalista grupy V.A.G.
    Posty: 1556
    Pomógł: 135
    Ocena: 545
    Nie wyważa się otwartych drzwi.
    Zamiast wgrywania wsadów, stosuje się nastawy podstawowe na kanale 00 i 01.
    Jeśli silniczek będzie zabrudzony, to i tak sterownik go odłączy po jakimś czasie.
  • #7 5055954
    ARTURG14
    Poziom 19  
    Posty: 269
    Pomógł: 22
    Ocena: 112
    Znowu swoje ,naprawiłem ich troche i najczęściej peknięcia lutów przy taśmie i wsad ---za każdym razem działa
  • REKLAMA
  • #8 5056599
    triomax
    Poziom 14  
    Posty: 103
    Pomógł: 3
    Ocena: 24
    koledzy ja obstawiał bym silniczek bo siadają częściej niż panele
  • #9 5056939
    szogun0
    Specjalista grupy V.A.G.
    Posty: 1556
    Pomógł: 135
    Ocena: 545
    ARTURG14 napisał:
    Znowu swoje ,naprawiłem ich troche i najczęściej peknięcia lutów przy taśmie i wsad ---za każdym razem działa

    Raczej ty swoje :D
    Wgranie nowego wsadu wiesz dlaczego pomaga??
    Bo w takim są zaprogramowane pozycje krańcowe silniczków.
    Jakbyś wgrywał wsady bez tego to znowu zaczną migać wyświetlacze.
    A to samo zrobi w znacznej liczbie przypadków adaptacja.
  • #10 5063559
    mastercard4
    Poziom 10  
    Posty: 11
    Ocena: 4
    Witam ponownie!
    Po podłączeniu pod profesjonalnego vaga
    takie oto błędy
    604 potencjometr w nastawniku klapy spiętrzającej (v71) przerwa zwarcie do plus (sporadycznie)
    603 nastawnik przepustnicy odmrażania zablokowany lub brak napięcia
    A objawy raz leci ciepłe a za innym razem zimne, i można sobie ustawiać na panelu! Programowanie sterownika zrobione i nic z tego! co dalej silniczek wyciągnąłem rozebrałem po podłączeniu na krótko chyba ok bo działał potencjometr też, dodam jeszcze że można regulować raz zimne raz ciepłe powietrze z LO na HI i 30 razy pod rząd ok i się zmienia a za 31 już się znowu zawiesi!? dodam że panel sobie lubi dosyć często mrugać!/
    Audi a4 18 benz 1996r panel sterujący sprawdzony pod kątem zimnych lutów i przejść jest ok
    Prosiłbym o fachową pomoc !
  • #11 5063625
    szogun0
    Specjalista grupy V.A.G.
    Posty: 1556
    Pomógł: 135
    Ocena: 545
    Wyczyścić silniczki, bo mają za duży pobór prądu, co sterownik wykrywa jako zwarcie.
    Potem zrobić kodowanie i nastawy podstawowe.
    PS: Po czyszczeniu zwykle silniczki trochę głośniej pracują, ale to chyba nie problem.
  • #12 5063642
    mastercard4
    Poziom 10  
    Posty: 11
    Ocena: 4
    albo moze namiary na schemat elektryczny sterownika
  • REKLAMA
  • #13 5064931
    mastercard4
    Poziom 10  
    Posty: 11
    Ocena: 4
    rozebrałem silniczek i sprawdzałem ! a z tego co słyszałem to potencjometr, który jest w środku lubi wariować !

    Dodano po 5 [godziny] 2 [minuty]:

    kodowanie i nastway podstawowe może coś więcej powiesz na ten temat? jakie paraametry i gdzie je wklepać?
  • #14 5066590
    triomax
    Poziom 14  
    Posty: 103
    Pomógł: 3
    Ocena: 24
    kolego musiałbyś rozebrać ten silniczek bo jak wcześniej pisałem one padają czasem jak wyczyścisz ten maleńki komutator to jakiś czas pochodzi
  • #15 5070481
    mastercard4
    Poziom 10  
    Posty: 11
    Ocena: 4
    triomax miał racje, narazie jest ok ale jeszcze ze dwa dni testu i napisze!
  • #16 5087016
    mastercard4
    Poziom 10  
    Posty: 11
    Ocena: 4
    no i jest ok wielkie dzięki wystarczy wyczyścić potencjometr w sillniczku i buja, ja zpryskałem najpierw odtłuszczaczem, a potem kantakt spray do styków jest ok
  • #17 5580818
    czarny286
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Ocena: 1
    Witam mam problem taki jak większość użytkowników.Czyli:
    Kupiłem audi a4 posiada klimatronik.Mruga mi wyświetlacz na panelu blokują się czasami przyciski po tescie przez program VAG wyskoczył błąd o nr:603.Nie można wyłączyć klimy albo włączyć.Działało mi ogrzewanie nie dawno teraz przestało czyli jak zwiększam lub zmniejszam temperaturę zero reakcji.Na allegro widziałem aukcje : naprawa paneli.Proszę o radę czy wysłać ten panel do naprawy i czy to by pomogło lub czy można to jakoś sprawdzić lub naprawić samemu mam na myśli panel lub luty.Pisano na forum że silniczki się blokują i to jest przyczyną mrugania wyświetlacza.

    Dzięki z góry za rady.

    Jestem nowym użytkownikiem pozdrawiam wszystkich.
  • #18 5585145
    szogun0
    Specjalista grupy V.A.G.
    Posty: 1556
    Pomógł: 135
    Ocena: 545
    Użyj wyszukiwarki, co najmniej kilka razy pisałem na ten temat.
  • #19 5770453
    karolek814
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Mam bladd 604 jak go naprawic

    Dodano po 43 [sekundy]:

    Klima sie nie wlacza..

    Dodano po 53 [sekundy]:

    Pomoże ktoś ?
  • #20 6779513
    mastercard4
    Poziom 10  
    Posty: 11
    Ocena: 4

    Panowie wasze panele mrugają ponieważ, płyta w takim panelu połączona jest z wyświetlaczem za pomocą gumy w której są umieszczone styki, maja one bezpośredni kontakt z płyta ale nie są one do niej w żaden sposób zatwierdzone , podejrzewam ze z biegiem lat owa guma sztywnieje i ten styk zanika. a problemy z regulacjami nadmuchów i temperatury to

    1 nabić i sprawdzić czynnik
    2 pokasować błędy klimatyzacji ewentualnie kodowanie sterownika
    3 wyczyścić silniczki sterujące klapami (najczęstszy problem)

    trochę zachodu ale nie opłaca się płacić mechanikom którzy i tak się nie znają a serwis bierze 1000zł za naprawę

    mój numer GG 1382494
  • #21 6779654
    111slawek
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ocena: 5
    Witam! Ja też mam podobny problem z klimą w audi a4 1999r. Nawiew działa, ale nie chłodzi. Jakoś jest to powiązane z wyświetlaczem temp. z zewnątrz, bo też mi nie wyświetla. Czasem coś "popyka" w bezpiecznikach i w panelu do klimy, i samo sie naprawia-chłodzi i wskazuje temp. z zewnątrz. Bespiecznik jest dobry. Jak zgaszę samochód to znowu problem wraca. Wie ktoś co może być grane??? Z góry dzięki!!! pozdrawiam
  • #22 7998307
    dominenator
    Poziom 11  
    Posty: 59
    Ocena: 6
    Witam! Potrzebny wsad do pamięci 93C86 do climatronic'a: 4f1 820 043 s. Kostka była spalona bo panel nagle zgasł a po wylucie kostki odczytać się nie dało. Wymiana na nową ale bez wsadu anie rusz :( Poratuje ktoś? Poniżej fotka panela.

    Audi A4 1996 1.8 - lokalizacja silniczka klapy regulacji temperatury

Podsumowanie tematu

✨ W Audi A4 1996 sedan 1.8 benzyna silniczek klapy regulacji temperatury znajduje się pod deską rozdzielczą, pod schowkiem nad nogami pasażera (nie dotyczy wersji angielskiej). Występują problemy z regulacją temperatury – raz dmucha zimne powietrze, raz gorące, a panel sterujący często mruga. Diagnostyka komputerowa wykazała błędy 603 i 604 dotyczące potencjometru i nastawnika klapy. Silniczek może się zawieszać z powodu zabrudzonego komutatora lub uszkodzonego potencjometru wewnątrz. Zaleca się demontaż i czyszczenie silniczka (odtłuszczacz i spray kontaktowy), co często rozwiązuje problem. Po czyszczeniu należy wykonać kodowanie i nastawy podstawowe sterownika klimatyzacji (kanały 00 i 01), co ustawia pozycje krańcowe silniczków i eliminuje miganie panelu. Problemy z mruganiem wyświetlacza mogą wynikać z utwardzenia gumowych styków łączących płytę panelu z wyświetlaczem. W przypadku uszkodzenia panelu możliwa jest jego naprawa lub wymiana wsadu pamięci 93C86. Klimatyzacja powinna być sprawdzona pod kątem czynnika i błędów. Wymiana lub naprawa panelu oraz czyszczenie silniczków to najczęstsze rozwiązania, a koszt serwisowy bywa wysoki.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA