#1 5047040 11 Kwi 2008 08:34 radek55 radek55 Poziom 13 Posty: 119 Ocena: 21 Autor tematu Post #1 5047040 11 Kwi 2008 08:34 Witam Wyrównywanie głośności mp3 Dziś postanowiłem napisać jak wyrównać głośność mp3 za pomocą programu Mp3Gain 1.Wybieramy Mp3 2.Analizujemy Mp3 3.Ustawiamy głośność max.105 4.klikamy na głośność aby zrównać głośność wybranych mp3.
#2 5126457 10 Maj 2008 16:51 Michal19881 Michal19881 Użytkownik obserwowany Posty: 1015 Pomógł: 57 Ocena: 62 Pomocny post? (0) Post #2 5126457 10 Maj 2008 16:51 Wiele odtwarzaczy ma software'owy ReplayGain np foobar2000