logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wieża Panasonic SA-AK5 wyłącza się z komunikatem F61 po kilku minutach pracy

mieszko I 23 Gru 2003 13:23 2484 0
REKLAMA
  • OPIS:
    Wieża pracuje OK. lecz po kilku, kilkunastu minutach wyłącza się!
    Na wyświetlaczu ...

    OPIS:
    Wieża pracuje OK. lecz po kilku, kilkunastu minutach wyłącza się!
    Na wyświetlaczu komunikat F61
    USZKODZENIE:
    Niewidoczny zimny lut na zasilaniu przekaźnika RLY501 (przekaźnik głównego zasilania końcówki mocy)
    DIAGNOZA:
    Czasami po załączeniu wieży przyciskiem POWER od razu miałem komunikat F61, innym znowu razem wieża uruchamia się, pracuje normalnie i po czasie wyłącza ją komunikat F61.
    Naciskałem przycisk POWER i delikatnie obstukiwałem podejrzane (wygrzane) miejsca na płycie, wieża zaczęła zaskakiwać. Powtórzyłem to samo delikatnie wyginając w/w przekaźnik, - BINGO.
    O autorze
    mieszko I
    Poziom 18  
    Offline 
    Specjalizuje się w: automatyka akpia
    mieszko I napisał 483 postów o ocenie 71, pomógł 2 razy. Mieszka w mieście Szczecin. Jest z nami od 2003 roku.
  • REKLAMA
REKLAMA