Po przełączeniu ze stanu czuwania TV włącza się, lecz brak obrazu i słychać, że odchylanie poziome pracuje ze złą częstotliwością.
Przyczyną usterki było uszkodzenie FBT.
Przyczyną usterki było uszkodzenie FBT.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam