Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

blaupunkt peugeot 407

mephistoak 26 Apr 2008 16:50 24522 5
Texa Poland
    mephistoak
    Level 2  
    Witam wszystkich:)
    Z góry zaznaczam że jestem zielony w temacie.
    Mam mały problem a mianowicie posiadam peugeota 407 SW.
    Jest w nim zamontowane standardowy radioodtwarzacz cd : Blaupunkt GMBH PSA RD4 D2N2 bez nawigacji i bez mp3. Z wyświetlaczem dwukolorowym (czarno pomarańczowy) i sterowaniem przy kierownicy.
    Chciałbym sie dowiedzieć czy można do tego radia podpiąć urządzenie zewnętrzne np USB albo MP3 i w jaki sposób to najłatwiej i najtaniej zrobić.
    Będę wdzięczny za wszelkie pełne informacje..
    z góry dziękuję.:D:D
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Texa Poland
  • Texa Poland
    mephistoak
    Level 2  
    Wiem ze można kupić USB BOX w peugeocie ale to kosztuje ponad 400zl. mnie interesuje tańsze rozwiązanie. podobno jest wyjcie w radiu na zmieniarkę. I tu pytanie czy tu sie nie da czegoś pokombinować tylko ze ja sie na tym nie znam dlatego pytam????
    zi.ko
    Level 26  
    To radio ma też wejście AUX. Wystardczy je aktywować komputerem i podpiąć kabel z wtyczką. Numer kabla to: 9706AG

Quote:
    Instalator musi włączyć to wejście za pomocą narzędzia diagnostycznego Peugeot.
    Wiązka nie zgodna z RT3.
    Wiązka zgodna z RD4 poziom 1 bez zestawu głośnomówiącego.
    Wiązka zgodna z RD4 poziom 2 dla wszystkich typów.
    ZDJĘCIE NIE STANOWI OFERTY.

DANE TECHNICZNE
    Wiązka dodatkowa z gniazdami audio (gniazdo jack, gniazdo białe i czerwone typu RCA).
    Kabel jack wtyczka/wtyczka 2 metry.
    Instrukcja montażu i telekodowania.

ARGUMENTY
    Wbudowany w schowek przedni pojazdu (207, 307 CAN, 407, 607 po restylingu, 807 CAN, ...)
    Wiązka umożliwia podłączenie dodatkowego wyposażenia audio (odtwarzacz MP3, odtwarzacz CD, magnetofon, dyktafon) do oryginalnego radioodtwarzacza RD4.
    Zgodny z zestawem głośnomówiącym - wyposażenie dodatkowe lub fabryczne montowane w RD4 poziom 2.

viper1984
    Level 10  
    może tym sie da. Podłącza sie to w miejsce na zmieniarkę kosztuje chyba ok 89 zł można to kopic na allegro
    blaupunkt peugeot 407
    blaupunkt peugeot 407
    blaupunkt peugeot 407
    zi.ko
    Level 26  
    To nie jest radio do 407 więc nie zadziała w peugeocie.