Cze,
Właśnie w tym momencie renderuje dopiero co zmontowany film w Ulead Video Studio 10. Całość trwa godzinę i 10 min. Oprócz pociętego materiału z kamery zawiera różne plansze z napisami no i menu DVD. Problem polega na tym że program pracuje już 45min a wykonał tylko 12% (kompresja, Detailed Progress) i 2% całość pracy (Total Progress)... Czy takie tempo nie jest zbyt małe? W dodatku po co Ulead robi kompresję skoro zaznaczyłem w opcjach żeby tego nie robił?
Parametry Kompresji:
DVD-Video; MPEG-2; 7000kbit; vbr; 2-przebiegowe; Don't convert source file (nie pamiętam czy ta opcja dokładnie tak się nazywa, ale wiadomo o co chodzi)
Źródłem jest materiał nagrany kamerą DVD
Komputer:
CPU: Athlon 64 X2 4000+
PŁYTA: Gigabyte GA-M61SME-S2
RAM: 1GB Goodram 800Mhz CL5 DualChannel
HDD: 320GB WD 32000AAKS
VGA: GeForce 6100
AUDIO: Realtek ALC883 High Definition Audio
Wireless: TP-LINK TL-WN551G
LAN: NVIDIA NForce
Posta piszę również z tego powodu że kiedyś do takich celów służył mi Celeron 1Ghz i tam w Nero Vision tworzenie z pliku avi (bez kompresji, długość jakieś 30min) płyty DVD z menu (bez animacji) trwało 4h. A tu się zapowiada że potrwa to co najmniej 5 godzin. Movie Maker (kiedyś z tego korzystałem
) plik zapisywał jakieś 90min. Rozumiem że tutaj mam 2x dłuższy film ale z drugiej strony jaka różnica w procesorze...
Komputer jest na 100% wolny od wirusów
Właśnie w tym momencie renderuje dopiero co zmontowany film w Ulead Video Studio 10. Całość trwa godzinę i 10 min. Oprócz pociętego materiału z kamery zawiera różne plansze z napisami no i menu DVD. Problem polega na tym że program pracuje już 45min a wykonał tylko 12% (kompresja, Detailed Progress) i 2% całość pracy (Total Progress)... Czy takie tempo nie jest zbyt małe? W dodatku po co Ulead robi kompresję skoro zaznaczyłem w opcjach żeby tego nie robił?
Parametry Kompresji:
DVD-Video; MPEG-2; 7000kbit; vbr; 2-przebiegowe; Don't convert source file (nie pamiętam czy ta opcja dokładnie tak się nazywa, ale wiadomo o co chodzi)
Źródłem jest materiał nagrany kamerą DVD
Komputer:
CPU: Athlon 64 X2 4000+
PŁYTA: Gigabyte GA-M61SME-S2
RAM: 1GB Goodram 800Mhz CL5 DualChannel
HDD: 320GB WD 32000AAKS
VGA: GeForce 6100
AUDIO: Realtek ALC883 High Definition Audio
Wireless: TP-LINK TL-WN551G
LAN: NVIDIA NForce
Posta piszę również z tego powodu że kiedyś do takich celów służył mi Celeron 1Ghz i tam w Nero Vision tworzenie z pliku avi (bez kompresji, długość jakieś 30min) płyty DVD z menu (bez animacji) trwało 4h. A tu się zapowiada że potrwa to co najmniej 5 godzin. Movie Maker (kiedyś z tego korzystałem
Komputer jest na 100% wolny od wirusów