Witam, mam problem z edycją filmu w ULEAD video studio 10 plus. Problem polega na tym że podczas edycji danego materiału filmowego co jakiś czas wyskakuje błąd programu i program się zamyka, poważniejszym problemem jest finał, kiedy gotowy film zapisuję na dysku jest wszystko pięknie a kiedy przechodzę do tworzenia menu głównego i wypalania na płytkę wynik jest okropny, obraz jest taki jakby z każdej sekundy filmu program wycinał sporo klatek, poprostu obraz jest szarpany i nie idzie tego oglądać (fonia jest OK). Co jest nie tak ???