logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

ULEAD Video Studio 10 Plus - błąd przy tworzeniu menu i wypalaniu płyty DVD

lion10 06 Mar 2007 08:18 2689 5
REKLAMA
  • #1 3648382
    lion10
    Poziom 11  
    Posty: 27
    Ocena: 1
    Witam, mam problem z edycją filmu w ULEAD video studio 10 plus. Problem polega na tym że podczas edycji danego materiału filmowego co jakiś czas wyskakuje błąd programu i program się zamyka, poważniejszym problemem jest finał, kiedy gotowy film zapisuję na dysku jest wszystko pięknie a kiedy przechodzę do tworzenia menu głównego i wypalania na płytkę wynik jest okropny, obraz jest taki jakby z każdej sekundy filmu program wycinał sporo klatek, poprostu obraz jest szarpany i nie idzie tego oglądać (fonia jest OK). Co jest nie tak ???
  • REKLAMA
  • #2 3650351
    Jose11
    Poziom 21  
    Posty: 448
    Pomógł: 36
    Ocena: 20
    Witam!
    Jaki masz procesor, ile RAMu , próbowałeś z programem VideoStudio 8 ?
  • REKLAMA
  • #3 3650473
    Elektryk80
    Poziom 25  
    Posty: 484
    Pomógł: 89
    Ocena: 61
    Obraz szarpie w sposób jakby przeskakiwał do przodu o parę klatek a potem się cofał o kilka do tyłu? W moim przypadku skończyło sie to przeinstalowaniem systemu ale może być to wina kodeka którego używasz. W jakim formacie masz materiał który poddajesz obróbce?
  • REKLAMA
  • #4 3652825
    lion10
    Poziom 11  
    Posty: 27
    Ocena: 1
    Jose11 napisał:
    Witam!
    Jaki masz procesor, ile RAMu , próbowałeś z programem VideoStudio 8 ?

    2,4 Ghz, 512 RAM, Video Studio9 chodził jak ta LALA

    Dodano po 7 [minuty]:

    Elektryk80 napisał:
    Obraz szarpie w sposób jakby przeskakiwał do przodu o parę klatek a potem się cofał o kilka do tyłu? W moim przypadku skończyło sie to przeinstalowaniem systemu ale może być to wina kodeka którego używasz. W jakim formacie masz materiał który poddajesz obróbce?

    Obraz szarpie jakby w każdej sekundzie brakowało trochę klatek (wygląda to mniej więcej obrazowo tak - kilka klatek wyciętych na rzecz jednej klatki kilka razy powtórzonej)
  • REKLAMA
  • #5 3679947
    lion10
    Poziom 11  
    Posty: 27
    Ocena: 1
    Czy nikt nie miał takiego problemu z tym programikiem 8-O ?
  • #6 3681287
    jannaszek
    Poziom 39  
    Posty: 5629
    Pomógł: 394
    Ocena: 671
    dołoż jeszcze 512 MB
    może pomóc
REKLAMA