Witam
Mam zmywarkę jak w tytule na początku każdego programu wypompuje wodę po czym samoczynnie przełącza się i zamiast pobrac wodę dalej ją wypompowuje(przeskakuje zawsze na kontrolkę "9h",która w tym momencie szybko miga.Miga też czerwona kontrolka po lewej stronie), na drzwiczkach przy pojemniku na nabłyszczacz jest czujka co to za czujka?
Dlatego pytam gdż gdy odlutowałem ją to programy zaczynają się normalnie tzn. zmywarka wypompowuje wodę po czym zaczyna pobierac wodę no i niestety po krótkim czasie zaczyna się j/w
Mam zmywarkę jak w tytule na początku każdego programu wypompuje wodę po czym samoczynnie przełącza się i zamiast pobrac wodę dalej ją wypompowuje(przeskakuje zawsze na kontrolkę "9h",która w tym momencie szybko miga.Miga też czerwona kontrolka po lewej stronie), na drzwiczkach przy pojemniku na nabłyszczacz jest czujka co to za czujka?
Dlatego pytam gdż gdy odlutowałem ją to programy zaczynają się normalnie tzn. zmywarka wypompowuje wodę po czym zaczyna pobierac wodę no i niestety po krótkim czasie zaczyna się j/w