Odbiornik zastałem z uszkodzonym tranzystorem odchylania poziomego. Po usunięciu usterki (zmniejszenie pojemności C607) i wstawieniu nowego tranzystora Odbiornik ruszył . Problem jednak jest z brakiem możliwości korzystania zarówno z teletekstu jak i wyświetlania znaków (są w miejsce ich czarne prostokąty bądź w przypadku wejścia w menu czarne kółka).Sprawdzono zasilanie ic TDA5273 jak również sygnały RGB z modułu cyfrowego, oraz TLTXT i wreszcie podmieniono sam układ oraz rezonator wszystko jest ok. Szukam przyczyny może ktoś miał podobny przypadek!?
Fiasko
Po znakach przystankowych stosujemy "spację". Proszę poprawić post. [dzimi]
Fiasko
Po znakach przystankowych stosujemy "spację". Proszę poprawić post. [dzimi]