Mam komputer z 2GB ramu więc plik hibernacji tyle samo zajmuje.
Czy da się zmienić jego ścieżkę z domyślnej tzn. na tej na której jest system.
Chodzi mi o XP.
Czy da się zmienić jego ścieżkę z domyślnej tzn. na tej na której jest system.
Chodzi mi o XP.