Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tuner pioneer 1530 , czy padła głowica

12 Maj 2008 17:59 1391 4
  • Poziom 14  
    Witam ,

mam tuner 1530 , dostałęm od siostry do sprawdzenia bo od dłuższego czasu jak twierdziła nie było wileu kanałów ,wgrałęm nową liste i żeczywiście , brak jest np. TVP1 TVP2 , TV Polonia ,

są natomiast CANAL+ , TVN-y , antena i konwertery dobre , jak ciagnę listę z nieba to nie zaciąga tych kanałów których nie odbiera z wgranej listy .Czy padła głowica , i czy jakoś mozna to sprawdzić? , dzięki.
  • Poziom 31  
    Są dwa wyjścia. Albo wgrać oryginalny soft i listę JTAGiem albo wgrać pirata po kablach.
  • Poziom 14  
    wgrywałem rózne softy list , itp ,

i zawsze mam tak że właśnie tych kanałów brak ,

robiłem w tym samym czasie 1430 i zadziałał bez żadnych problemów a na 1530 cyrki .Robiłem też szczyszcznie flasha zworką.Wgrywałem eprom raz od softu raz od listy , nic nie pomaga.I nawt nie mogę wyczaić czy jest jakaś zależność między tymi kanałami których nie mam , a nie mam i kanałów z H i z V , i z dolnej czestątliwości i z górnej(sprawdzałem w MES-ie).Już 4-ty dzień z tym walczę. Dodatkowo nadmienię że instalacja puszczona przez multiswitch katherin , dwa konertery astra i hb , Astra jako B HB jako A.Przed wgraniem listy zmieniam diseq z A na B.
  • Poziom 14  
    niestety , ale żaden z przypadków w podnaym linku nie dotyczy mojego problemu :-(

czy wiecie za ile mozna kupić taka głowicę?