Mam taki problem .Nadmiernie sie grzeje tranzystor mocy Po paru minutach jest goracy i dostaje zware.Niemam schematu i niewiem jaki siedzi oryginal(dostalem bez)Pakowalem Bu 2520df i 2sc5048 akurat takie mialem pod reka Na obydwu taki sam objaw Elementy podmienilem w okolicy stopnia sterujacego Moze byc uszkodz.trafo sterujace ?