Problem jest tego typu, że muszę zrobić wykaz pomiarów dla odbiornika radiowego Diora Jubilat. Mierzone mają być czułość, selektywność i tłumienie. Potrzebuje fachowej pomocy jakichś instrukcji, schematów jak wogóle mierzyć te parametry?? gdzie muszę się wpiąć, jak wyglada schemat ideowy tegoż odbiornika. Gdzie znajduje się w nim wzmacniacz w. cz., heterodyna, itp.....proszę o pomoc:!:
Regulamin, punkt 11.1 Proszę zmienić tytuł na zgodny z regulaminem.
W przeciwnym wypadku post trafi do kosza.
Nie kasować wpisu! /c2h5oh/
Regulamin, punkt 11.1 Proszę zmienić tytuł na zgodny z regulaminem.
W przeciwnym wypadku post trafi do kosza.
Nie kasować wpisu! /c2h5oh/