Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak uzupełnić kasetę do HP 6P nowym proszkiem??/ PILNE!!!!!!

27 Sty 2004 18:13 1573 1
  • Poziom 10  
    Jak w temacie. Sprawa jest pilna. Mam proszek i kasetę. Potrzebuje opisu lub zdjęć jak to wykonać. Sprawa jest na prawdę pilna.
    Robert.
  • Specjalista - kserokopiarki
    powiem ci ze to robiłem ale klient narzekał na jakość gdyż bęben podróbka jest słabej jakości i niestety drukarka już po tygodniu działania pokazywała ze toner do wymiany , robi się to prosto ale żmudnie , jeśli masz sam proszek to koniecznie postaraj się o kasetę z oryginalnym bębnem taką która jeszcze niebyła rozbierana , nowa kaszeta jest bardzo dobrze zamknięta i uszczelniona , przu rozbieraniu uszczelki się zuzywają i jest zima gdyż proszek powoli sypie się w kasecie tam gdzie go być nie powinno , . Na szybko , muszisz przygotować sobie małe śróbki blachowkręty ok. 6 sztuk gdyż przy rozbieraniu popękają ci zaczepy i dlatego potrzebujesz srubek , po bokach kasety są też zaczepy które tylko podwarzasz , z drógiej strony kasety gdzie niewidać żadnych zaczepów są tak zwane trzy bolce które wciśnięte są od wewnątrz , powiem ci ze za pierwszym razem popsułem kasetę ale nauczyłem się , gdy już ją rozbieżesz to umyjkoniecznie wodą rolkę ładującą jest gumawa na metalowym trzpieniu i dotyka do bębna , jeśli niemasz foli zabezpieczającej toner to muszisz go wsypać ta stroną którą on wychodzi i to narazie wszystko , instrukcja tez jest na stronie www.druknet.pl . kupiłem instrukcje napełniania ale dojdzie pewnie gdzieś w poniedziałek bo idzie poczta . ende