Witam!
Jak w temacie, mam problem z otworzeniem dysku D:. Po dwukrotnym kliknięciu na ikonkę pojawia się komunikat: "Otwieranie za pomocą". Dodam , że otwiera się Internet Explorerem.
Zrobiłam skan systemu - antywir Avast nie wykrył niczego.
Poniżej wrzucam log z ComboFix.
Proszę o pomoc za którą z góry dziękuję.
Jak w temacie, mam problem z otworzeniem dysku D:. Po dwukrotnym kliknięciu na ikonkę pojawia się komunikat: "Otwieranie za pomocą". Dodam , że otwiera się Internet Explorerem.
Zrobiłam skan systemu - antywir Avast nie wykrył niczego.
Poniżej wrzucam log z ComboFix.
Proszę o pomoc za którą z góry dziękuję.