Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dobranie sprzętu do radia

29 Maj 2008 15:24 1035 7
  • Poziom 20  
    witam.Temat powszechnie znany wszystkim,wiec nie wyroznajac sie chce dobrac wzmacniacz(proponowano mi chyba 4+1 - 4x400W)i do tego sub. 300W. Sprzedawca nadmienił by piec był o jakieś 100W słabszy. Generalnie mam radio JVC KD-G821 i do 1000zl chciałbym dobrać coś odpowiedniego.Nadmienie ze sub będzie sie znajdowal w vanie(P.Partner).
    P.S czytałem coś jeszcze na temat zwrotnic...Prosił bym owypowiedzenie się na ten temat
    Z góry dzięki pozdrawiam
  • Poziom 24  
    Podstawa to system przedni bez tego to lipa bedzie... w przednie drzwi oczywiscie odpowiednio wytlumione wstawic nalezy 165mm zestaw odseparowany czyli woofer + tweeter polaczyony zwrotnicami...ile masz kasy na przeznaczenie i jaka muzyke preferujesz
  • Poziom 38  
    i majac 1000zl to raczej radze zapomniec o wzmacniaczach 4x400W :)

To sa w wiekszosci wypadkow bzdury marketingowe w kiepskim sprzecie.
    Radze poczytac forum, moze sie cos wyjasni...
  • Poziom 17  
    pewnie sie pomylil i mial napisac 4x100
  • Poziom 38  
    tylko to daje do myslenia:

"Sprzedawca nadmienił by piec był o jakieś 100W słabszy."

Czyli czuje ze to sprzet w stylu First, Voice Kraft itp. :) gdzie sie kupuje 1800W i faktycznie glosniki powinny byc duzo duzo slabsze bo w realu ma to 20W he he
  • Poziom 20  
    Powtarzam tylko slowa sprzedawcy :)ale zmierzajac do celu...Do dyspozycji lacznie mam 1000zl(mam nadzieje ze tyle wystarczy)na przodzie mam woofery i tweetery firmy magnat lecz bez zwrotnic(co pewnie i by do nich sie przydaly,lecz nie wiem jakie dobrac).Juz przy zakupie auta byly... Tak czy inaczej to wszystko co mam...:|
    Co do muzyki...tutaj nie ma nic konkretnego.Muzyka elektroniczna w szybkim tempie w stylu dream & bass:)
  • Poziom 38  
    he he

Poczytaj troche forum - zapewne cos znajdziesz. Za ta kwote nie napalaj sie na setki watow, zazwyczaj w praktyce wystarczy ich mniej - tylko aby te waty mialy cos wspolnego z rzeczywistoscia.

Co tydzien podawanych jest kilkanascie roznych rozwiazan sprzetu, wiec bedziesz wiedzial w jakie firmy celowac.
  • Poziom 20  
    Po zorientowaniu się na forum widze ze Helix Dark Blue 62.1 obstawiane jest przez wiekszosc na przod...mysle ze pozniej je zakupie...natomiast tez jest duzo pozytywnych opinii na temat pieca Carpower HPB 1502 warty jakies 500zl...co byscie zaproponowali do niego ze skrzyni do warosci 500zl??