po włożeniu płyty nic nią nie kręci.
pokazuje się PLAY i niby można wybrać nr.utworu po chwili wyrzuca płytę.
Co się mogło stać?
Proszę pisać staranniej.
Należy czytać opisy działów! Przeniosłem z "Diagnoza". [Mirek Z.]
pokazuje się PLAY i niby można wybrać nr.utworu po chwili wyrzuca płytę.
Co się mogło stać?
Proszę pisać staranniej.
Należy czytać opisy działów! Przeniosłem z "Diagnoza". [Mirek Z.]