#1 5196915 30 Maj 2008 11:31 dar27 dar27 Poziom 13 Posty: 247 Ocena: 23 Autor tematu Post #1 5196915 30 Maj 2008 11:31 W jaki sposób można zrobic automatyczny spis treści z numeracją stron ?
#2 5197110 30 Maj 2008 12:49 marek003 marek003 Poziom 40 Posty: 4607 Pomógł: 801 Ocena: 487 Pomocny post? (+1) Post #2 5197110 30 Maj 2008 12:49 To dwa zagadnienia. Numery stron: Menu Wstaw - Numery stron ... Spis: Menu Wstaw - Odwołanie- indeksy i spisy... - zakładka spis treści (rozdziały które chcemy ująć w spisie muszą być sformatowane jako nagłówek [pierwszy drugi lub trzeci -ewentualnie przy wyborze spisu trzeba pozmieniać ustawienia])
#3 7005940 11 Wrz 2009 14:48 esiukoszalin esiukoszalin Poziom 10 Posty: 14 Ocena: 6 Pomocny post? (+2) Post #3 7005940 11 Wrz 2009 14:48 a czy wiecie jak zmienić ręcznie nagłówek spisu treści? tzn u mnie widnieje "Zawartość" a chciałbym wpisać coś innego. dzięki za pomoc
#4 8834501 06 Gru 2010 19:08 Anka_WBK Anka_WBK Poziom 1 Posty: 1 Ocena: 2 Pomocny post? (+2) Post #4 8834501 06 Gru 2010 19:08 z ta stronką powinnaś sobie poradzić: spistresci.y0.pl , szybko, gładko i przyjemnie ;p