Fonia zrobiona na MSP34016 A2. Czy można go przestroić na DK tak aby działał i miał NICAM?
Czy pomoże wymiana scalaka na ...?
W trybie serwisowym nie widziałem możliwości wyboru fonii.
Tv dość ciekawy, bo nie mogłem mu zrobić na 6,5, na zwykłej równoległej fonii. Sprawdzałem fonią MJM (na 5V) i cisza.
Pewnie muszę zakupić "rymi", jak nie będzie możliwości zrobienia poprzez wymianę MSP.
Pozdrawiam
Czy pomoże wymiana scalaka na ...?
W trybie serwisowym nie widziałem możliwości wyboru fonii.
Tv dość ciekawy, bo nie mogłem mu zrobić na 6,5, na zwykłej równoległej fonii. Sprawdzałem fonią MJM (na 5V) i cisza.
Pewnie muszę zakupić "rymi", jak nie będzie możliwości zrobienia poprzez wymianę MSP.
Pozdrawiam