Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Ibiza - zapala się kontrolka świec żarowych

08 Cze 2008 14:18 5168 7
  • Poziom 2  
    Witam i proszę o pomoc. Ostatnio podczas jazdy zaczęła mi się zapalać kotrolka świec żarowych. Towarzyszy temu także zapalanie się kontrolki abs i hamulca ręcznego(niezawdze). Jednocześnie gaśnie mi radio i zwiększają się obroty na obrotomierzu. Zaznaczam, że 2 tygodnie temu wymieniałem 2 świece żarowe(w warsztacie) i autko paliło elegancko.
  • Poziom 30  
    Który rok tej ibizy i jaki masz silnik i czy diagnozowałeś ją komputerem np; w pasacie B5 jak się spali żarówka stopu mrugają świece żarowe ale niekoniecznie u Ciebie,a przy liczniku nikt nie grzebał?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Masy posprawdzaj od aku na silnik i karoserię.
  • Poziom 38  
    A nie jest to tak ,że zapisane są błedy w sterowniku ,dlatego się zapala kontrolka świec i trzeba odczytac błędy itd...
  • spec od auto-elektro
    Sprawdzić ładowanie wychodzi że za wysokie.P
  • Poziom 22  
    viper555 napisał:
    Sprawdzić ładowanie wychodzi że za wysokie.P

Tak, to będzie ten problem, powinna się też zapalić kontrolka poduszki powietrznej.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Viper555 i monrant (tu się obu kłaniam) mają rację, stąd mój wniosek,że masy...
  • Poziom 2  
    Autko jest z 1999r, TDI 90kM. Dzięki za rady, spróbuje po kolei iść za Waszymi radami. Jak będzie lipa to poproszę Was o jeszcze inne alternatywne rozwiązania. Dzięki:)