Cześć mam Whirpoola (2 agregaty) od pewnego czasu zdaża się że słabo mrozi i zapala się czerwona lamka oznaczająca za wysoka temperaturę . Lodówka ma 2 lata co to moze być i co mozna z tym zrobić.
Proszę Was bo nie stać mnie w tej chwili na serwis
Z góry dzieki
Proszę Was bo nie stać mnie w tej chwili na serwis
Z góry dzieki