Moze to glupie pytanie ale jak wyliczyc energie [w J (dzule jakby kto nie wiedzial
)] zmagazynowana w kondensatorze?
Patrzylem na wiki ale tego co chce tam nie ma, jest wyjasnione po krotce ale zbyt naukowo jak dla mnie
Wiem ze musze znac napiecie i pojemnosc, ale jaki wzor zastosowac?
Patrzylem na wiki ale tego co chce tam nie ma, jest wyjasnione po krotce ale zbyt naukowo jak dla mnie
Wiem ze musze znac napiecie i pojemnosc, ale jaki wzor zastosowac?