Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odbiór kanałów niekodowanych na dekoderze Cyfrowego Polsatu

12 Jun 2008 15:07 23807 14
  • Level 10  
    Witam!

Nie jestem pewien czy dobrze nazwałem temat, ale postaram się poniżej wyjaśnić mój problem.

Dostałem od znajomego dekoder Cyfrowego Polsatu Samsung DSB-S305G razem ze starą - żółto czarną kartą. Nic z niej nie odbiorę i dlatego kieruję do Was pytanie - czy jest możliwość odbioru przez ten dekoder kanałów niekodowanych? Szkoda żeby leżał, jak (chyba) może być z niego jakiś pożytek.

Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 35  
    Trzeba zadzwonić na infolinię polsatu z prośbą o włączenie kanałów niekodowanych.
  • Level 10  
    Dziękuję za szybką odpowiedź!

Numer znajdę na stronie www Cyfrowego Polsatu, ale co trzeba im podać? Numer karty i dekodera, czy coś jeszcze? Acha, i najważniejsze - czy oni na pewno mi to odblokują?
  • Level 35  
    Najlepiej mieć przy sobie umowę poprzedniego właściciela i podać się za niego.Nie wiem o co doładnie będą pytać,napewno nr karty itd.
    Jeżeli umowa była rozwiązana zgodnie z regulaminem to odblokują tuner na 100%.
  • Level 10  
    A jeżeli nie ma się umowy od poprzedniego właściciela? Ja go (mojego znajomego od którego mam dekoder) oczywiście o umowę poproszę i na pewno mi ją da, ale czy można to załatwić bez umowy np. jak zna się dane poprzedniego właściciela?
  • Helpful post
    Level 35  
    Zadzwoń to się okaże ale nie powinno być problemów.
  • Level 10  
    Dziękuję za odpowiedzi. Zadzwonię, a jak będę miał jeszcze jakieś pytania to jeszcze napiszę.
  • Level 10  
    A jak znajomy zerwał umowę z Polsatem, to też mi odblokują?

Przepraszam za podwójny post.
  • Level 35  
    Umowa musi być rozwiązana zgodnie z regulaminem.
    Na tunerze nie mogą ciążyć żadne zaległości.
  • Level 10  
    A czy ktoś wie jakie będą potrzebne dane Polsatowi? Chciałbym się przygotować do tego zatelefonowania i chcę, aby to jakoś w miarę "profesjonalnie" wyszło. Mam niektóre dane znajomego: imię, nazwisko, adres zamieszkania, kod pocztowy. Najlepiej jakby mi to napisała osoba która dzwoniła z taką sprawą do Polsatu. Acha, na tunerze nie ciążą zaległości i umowa została rozwiązana zgodnie z regulaminem. Z góry dziękuję i pozdrawiam!
  • Level 15  
    Nr kart pesel wlasciciela imie nazwisko adres to powinno wystarczyc odemnie prosili tylko nr kart i odblokowali pozdrawiam
  • Level 10  
    Dziękuję! Spróbuję zadzwonić. A czy ktoś wie, czy oni to odblokowują na zawsze, czy tylko na jakiś określony czas?
  • Level 12  
    na zawsze ja mam date do roku 9999
  • Level 29  
    tom11141 wrote:
    na zawsze ja mam date do roku 9999

W jaki sposób sprawdzasz tą datę?
  • Level 29  
    Tak jest w ICOK w Polsacie Cyfrowym też mam datę odbioru FTA do roku 999-12-31