Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic SA-AK22 wyświetlacz nie załącza tylko mignie

13 Cze 2008 00:49 1588 1
  • Poziom 10  
    Witam
    Na początku chciałbym zaznaczyć że nie jestem elektronikiem więc za bardzo się nie znam:P dostałem wieżę za darmo więc nie ma co się dziwić że nie działa a więc do sedna problemu:
    sprzęt po podłączeniu do prądu :
    zapala się czerwona dioda ac in po około 4 sec zaskakuje przekaźnik
    przy próbie włączenia za 2 , nieraz 3 ponowieniem przekaźnik jeszcze raz zaskakuje po czym znowu clik po 2 sec (nic się nie pojawia na wyświetlaczu żadnego podświetlenia dziwnych odgłosów ani reakcji zmieniarki
    po odłączeniu od sieci też robi clik

chciałbym zapytać czy za pomocą prostego miernika cyfrowego uda mi sie to naprawić
    prosiłbym o informacje gdzie i co przemierzyć, może ktoś już miał taki sam problem i chciałby się podzielić info.
    W najbliższym czasie postaram się wrzucić trochę foto wnętrza wieży pozdro

Witam ponownie, wieżę udało mi się uruchomić w 80% tzn wszystko działa, włącza się lecz przy załączaniu tylko mrugnie napisem HELLO razem z mrugającymi paskami i wyświetlacz gaśnie jaka może być tego przyczyna? kondensator? coś z napięciami? Zimne luty wykluczam ze względu że mrugnie na ten ułamek sekundy.
    Druda sprawa to to że gdy wyłączę przyciskiem to przez jakieś 2 sec wygaśnie tak jak powinno być(przekaźnik cyknie i pali się tylko ac in), lecz po 3 sekundach przekaźnik ponownie robi cyk i diody od oznaczeń która płyta jest włożona zaczynają migać sekwencją od lewej i prawej do środka przy czym przycisk super sound eq jest podświetlony
    po ponownym naciśnięciu wyłącza się to jakby demo i załącza radio
    czy wieża poprostu nie chce przejść w tryb stan-by czy ten typ tak ma?

proszę o pomoc w uruchomieniu wyświetlacza z tym załączaniem by mogło tak zostać:P POZDRO

po przelutowaniu łączeń wyświetlacza bardzo delikatnie widać kilka cyfr w ciemności i czerwone linie całą długość może ktoś ma jakies pomysły?? przy załączaniu przez 1sec widać wszystko ok....

Posty scaliłem. Na przyszłość proszę użyć funkcji "zmień".
    (dj-MatyAS)
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Poziom 1  
    Mam problem z włączeniem wieży. Mógłbyś powiedzieć co zrobiłeś by ją uruchomić chociaż w 80% ?